« Скрыть колонку « Скрыть шапку

Дядюшка Сэм сообщает:

Работает проверка заявок DV-2024, принятых осенью 2022 года

Интервью победителей DV-2024 — с 01.10.2023 до 30.09.2024

Регистрация заявок DV-2025 — с 4 октября по 7 ноября 2023 года

Проверка результатов DV-2025 — с 4 мая 2024 года

Участвуйте!

Мы помогаем принять участие в лотерее.

Платная услуга от частной компании

Интервью победителей

Октябрь 2023: 4500

Сентябрь 2023: 32000

Август 2023: 32000

Здравствуйте! Я бы хотел узнать, если я выиграю Грин Карт в США, то буду ли я работать по специальности? Я закончил Читинскую Государственную Мед. Академию на врача хирурга....

Еще 1037 вопросов » Ответы 3

Центр Грин Кард

ул. Октябрьская, 5, офис 108
Минск, Беларусь

тел. в офисе (017) 327-77-55

e-mail: info@greencard.by

полная контактная информация

Сейчас вы можете только читать. Чтобы что-то написать, зарегистрируйтесь или войдите со своим логином и паролем (если они у вас уже есть).
Страницы: Пред. 1 ... 12 13 14 15 16 ... 53 След.
RSS
Украина: медкомиссия в Киеве
Цитата
Carbon4ik пишет:
я даже не знаю... у нас адрес проживания указан в форме 260 и этот же адрес отдали в мед центр. А зачем им адрес контактного лица?

я вообще не понимаю зачем им эти адреса. адрес для отправки гринки есть, а вот с проживанием никак... интервью даже не назначено, о каком адресе проживания может быть речь. ммм-да... понятно, что ничего не понятно.
Всім доброго дня!

Вчора (17.11.2014) ми проходили медогляд. Поділюся враженнями, можливо комусь допоможе.
Нас двоє, я (28 років) і дружина (22 роки).
В 7.10 ми вже були на Горького 16В. Охоронець пропустив в середину приміщення, порадив зайняти чергу і присісти. Ми були четверті. Після нас, до восьмої години, було ще чоловік 15-20. Раджу приїжджати раніше.
З 8.00 почалася реєстрація. Для нас вона пройшла за 5 хвилин (з 8.25 по 8.30), тому що все підготували заздалегідь:
ЗАКОРДОННІ ПАСПОРТИ (тільки оригінали);
ФОТО по 4 шт. кожного (5х5 см. ВИРІЗАНІ);
ЗАПРОШЕННЯ НА СПІВБЕСІДУ (з якого вони беруть Case Number);
НА ОДНОМУ ОКРЕМОМУ ЛИСТКУ НАДРУКОВАНІ АДРЕСИ В УКРАЇНІ І В США та E-mail (краще надрукувати, щоб потім не перепитували);

Після цього нам видали один коричневий конверт (на двох) на якому написані кабінети: 11, 12, 13, 202, 204.
12 - здали кров з вени (по черзі). Тут видали анкети які заповнили за 3 хвилини і повернули в цей же 12 кабінет. Перед здачею крові їсти можна.
13 - рентген (по черзі). Сказали результати повідомлять в 204 кабінеті.
11 - заплатив 3340 Грн. х 2 = 6680 Грн. (з 11 кабінету періодично виходив чоловік і кричав "кто в Америку?")
202 - медсестра -"Жесть". Покликала зразу двох smile:-) ТУТ ПОТРІБНІ КАРТИ ВАКЦИНАЦІЙ. за 3-4 хвилини вона змогла перевірити зір, виміряти зріст і вагу нам двом, + назвала десь 20 різних захворювань і питала чи ми ними не хворіли. Звичайно ми відповідали що НІ.
204 - лікар (старша жінка). Заходили по черзі. ТУТ ПОТРІБЕН ВІЙСЬКОВИЙ КВИТОК. Роздягнувся до пояса, послухала, помацала живіт, виміряла тиск, поговорили "по душам" і все.
Після цього вона сказала всім хто у неї вже був чекати, тому що, ще не було результатів рентгену, і вийшла кудись. Через декілька хвилин прийшла, і сказала, що у всіх кого вона дивилася до цього часу, все Ok. За результатами в 14.00.

Все пройшло на стільки оперативно, що в 9.50 ми вже снідали в Пузатій Хаті на вул.Червоноармійська, 40.
В 13.20 повернулися на Горького 16В, зайшли і присіли навпроти реєстратури. Жінка яка нас реєструвала побачила що ми чекаємо, і попросила підійти. Показав їй квитанцію про оплату 6680 Грн., і вона віддала один білий, запечатаний, конверт (на інтерв'ю), і наш коричневий конверт, в якому були 2 диски (мій і дружини), і копії перших сторінок того, що залишилось в білому конверті.

Якщо у когось виникли якісь питання, буду радий допомогти.
Изменено: Кристина (модератор) - 19.11.2014 19:11:36 (Форум русскоязычный!)
Якщо можно, я хотiла б запитати - був ли хтось без КАРТИ ВАКЦИНАЦІЙ?

Не вдалося знайти її зовсiм, можливо хтось знає що робити без неї

Заранее дякую
Цитата
MargoN пишет:
Якщо можно, я хотiла б запитати - був ли хтось без КАРТИ ВАКЦИНАЦІЙ?

Я бачив що у декого в руках були амбулаторні картки.
Без вакцин іти не можна, вони ж переписують їх і вкладають у білий конверт з яким потрібно йти на інтерв'ю.
2101,
У вас были все необходимые прививки?Ничего там не доставляли?
Ничто не поднимает настроение так, как авиабилеты в кармане!)))
Але що робити, якщо ця карта загублена? i нихто не може дати цi даннi знову? Тобто нихто не бачив людей без карти та довiдки вакцинацiї?
Цитата
MargoN пишет:
Але що робити, якщо ця карта загублена? i нихто не може дати цi даннi знову? Тобто нихто не бачив людей без карти та довiдки вакцинацiї?

у меня не было карты вакцинации и вообще амбулаторной карточки (последние лет 20 слава Богу в больницах не был), я распечатал список необходимых прививок из сайта посольства США в Украине и пошел с этим списком в свою местную поликлинику, там оказались нормальные люди и сделали мне справку как надо...
Цитата
MargoN пишет:
Але що робити, якщо ця карта загублена? i нихто не може дати цi даннi знову? Тобто нихто не бачив людей без карти та довiдки вакцинацiї?

Я вам би радила підійти до свого дільничого лікаря, і медсестра на бланку випише прививки, що є необхідними згідно вашого віку.
Ничто не поднимает настроение так, как авиабилеты в кармане!)))
в том то и дело что подходили к доктору! карты нет в поликлинике - потеряли, 25 лет уже архив не хранят нигде, а врач сказала что написать не сможет, т.к неоткуда, да и где вообще ваша флюрография! смешно и печально одновременно. У нас меняется система на российскую (Крым) и врачи не хотят рисковать своим местом и повышенной оплатой......даж не наю что и делать

Думала может кто без проходил, ведь прививок по возрасту осталось действующих 1-2 и все
Цитата
Businda пишет:
2101,
У вас были все необходимые прививки?Ничего там не доставляли?

Businda, ничего нам не доставляли, даже наоборот, сказали что у нас больше прививок чем надо smile:-)
Цитата
MargoN пишет:
в том то и дело что подходили к доктору! карты нет в поликлинике - потеряли, 25 лет уже архив не хранят нигде, а врач сказала что написать не сможет, т.к неоткуда, да и где вообще ваша флюрография! смешно и печально одновременно. У нас меняется система на российскую (Крым) и врачи не хотят рисковать своим местом и повышенной оплатой......даж не наю что и делать
Думала может кто без проходил, ведь прививок по возрасту осталось действующих 1-2 и все

А попробуйте сделать это не в Крыму
Цитата
MargoN пишет:
в том то и дело что подходили к доктору! карты нет в поликлинике - потеряли, 25 лет уже архив не хранят нигде, а врач сказала что написать не сможет, т.к неоткуда, да и где вообще ваша флюрография! смешно и печально одновременно. У нас меняется система на российскую (Крым) и врачи не хотят рисковать своим местом и повышенной оплатой......даж не наю что и делать
Думала может кто без проходил, ведь прививок по возрасту осталось действующих 1-2 и все

Аналогично, у нас была утеряна детская карточка взрослого со всеми прививками, копий не осталось.

Участковый любезно согласился smile:-X написать обычную справку и вписать последние прививки по возрасту (какие-то 3 шт).
Кстати, мои прививки были выписаны участковым тоже на обычном клочке бумаги, но с печатями врача и поликлиники.

Ничего, прокатило))))
Изменено: Сергей - 19.11.2014 01:18:20
San Francisco Bay Area
Цитата
смс-ка пишет:
А попробуйте сделать это не в Крыму

+10000% Медосмотр вы же в Киеве будете проходить!!
Цитата
MargoN пишет:
Якщо можно, я хотiла б запитати - був ли хтось без КАРТИ ВАКЦИНАЦІЙ?
Не вдалося знайти її зовсiм, можливо хтось знає що робити без неї

Попробуйте поговорить с участковым терапевтом. Ведь вам же 100 процентов в детстве сделали все прививки. Просто в каждой ситуации есть цена вопроса.
Изменено: sonsei - 20.11.2014 17:59:31
Цитата
2101 пишет:
Businda, ничего нам не доставляли, даже наоборот, сказали что у нас больше прививок чем надо

А какие были? Можно списочек? smile:-)
смс-ка,
Спасибо за подробный рассказ. Поздравляю с прохождением медкомиссии!
Вот и мы прошли медкомиссию  сегодня 20 .11. smile:-)

Нас четверо: я, муж и двое детей( 3 года и 5.6 лет) Приехали в МОМ в 7.40, были где- то пятые. Регистрация началась в 7.50.Нас начали регистрировать с 8.20 до 8.35.

Документы:
 - 4 фотки 
- паспорта загран
- воен. Билет мужу 
- прививки
- адрес американск, адрес украинский, кейс намбер,е- мейл, визовая категория- напечатанные на отдельном листике.

Нам дали один коричневый конверт на всех.на нем написаны наши кабинеты.
Каб 112 кровь взрослым
Каб 113 рентген взрослым
Каб 111 оплата( на сегодня 3340 за одного)
Каб 202 медсестра- всем: рост, вес, зрение, прививки
Каб 203 терапевт -  всем: посмотрела, пощупала.

В 10. 45 мы все уже прошли, но ждали до 12.30 ответа от рентгенолога за наши рентгены с мужем. У мужа все нормально , а я повторно сдавала-но тоже все нормально( много кто повторно были). После того как нам сказали что с рентгенами все хорошо, мы пошли делать прививки : грипп- всем, КПК( корь паротит краснуха)- старшему только.  ( адрес саксаганского 39- это  не далеко, на след .улице) У него индивидуальный график вакцинации, но их это не интересует. У них какое-то новое постановление вышло если мы не сделаем прививку, то они отмечают это и у нас стстус становиться невыездные. Так вот мы прививки сделали. За все заплатили 991 грн.  Прививки только два дня как  начали делать. Не повезло нам:-(.Освободились мы в 13.00.

В 15.00 пришли за ответами: коричневый конверт и диски с собой в США, белый конверт в посольство.  

Вот и все. Если есть вопросы спрашивайте. smile:-)
Изменено: Ludmila1984 - 20.11.2014 21:08:05
скажите пожалуйста,что за диски?
На диске наша флюрограма. Теперь нету больших снимков, все скидывают на диск.
Доброго дня!

Вирішив написати про медогляд який ми пройшли ще 10.11.2014р.
Нас четверо, я (38 років), дружина (38 років) і двоє дітей 16 та 3 роки.
У МОМ, який знаходиться на Горького 16В ми приїхали в 8.20 охоронець показав де знаходиться гардероб. Ми роздяглися після чого зайняли чергу для реєстрації.
Ми були приблизно шості. Після нас було ще чоловік 15-20.
Для реєстрації потрібно було надати:
ЗАКОРДОННІ ПАСПОРТИ (оригінали);
ФОТО по 4 шт. на кожного (5х5 см. ВИРІЗАНІ);
ЗАПРОШЕННЯ НА СПІВБЕСІДУ, якого у мене ще не було, тому я приніс виграшну сторінку (з якої вони взяли Case Number);
НА ОДНОМУ ОКРЕМОМУ ЛИСТКУ НАДРУКОВАНІ АДРЕСИ В УКРАЇНІ І В США та E-mail;

Після цього нам видали один коричневий конверт (на всіх) на якому написані кабінети: 11, 12, 13, 202, 203.
11 - заплатив 2800 Грн. х 4 = 11200 грн. (з 11 кабінету періодично виходив чоловік і кричав "хто в Америку?")
12 - здали кров з вени (по черзі всі крім найменшого сина якому 3 роки). Тут видали анкети які ми заповнилита та повернули.
13 - рентген (по черзі всі крім найменьшого).Після рентгену медсестра мене запитала чи не хворів я на пневмонію, і тут я насторожився. Пневмонії у мене ніколи небуло, але чому виникло таке запитання? Перечитуючи форуми даного сайту я знав про випадки коли після рентгену призначали додаткове обстеження через підозру на туберкульоз (в зв'язку з чим я заздалегіть вирішив пройти медогляд). Далі я ні про що інше думати вже не міг.
202 - медсестра покликала зразу нас усіх. За хвилин 5 вона перевірила зір, виміряти зріст і вагу після чого назвала десь біля 20 різних захворювань і питала чи ми ними не хворіли. Ми відповідали що НІ.
Коли ми підійшли до 203 кабінету вийшла лікар і назвала моє ім'я та мого сина (та ще декількох чоловіків) і сказала, щоб ми всі повернулися назад до кабінету 13 для повторного рентгену. Я тут взагалі "випав в осад" думаю крім мене ще і у сина проблеми.
У 13 кабінеті медсестра мабуть побачивши мій схвильований вигляд заспокоїла, сказала що нічого страшного тут немає, що інколи таке буває, і що скоріш за все я неправильно (мало) вдихнув повітря коли вона робила рентген. Після повторного рентгену я та мій син повернулися до кабінету 203.
203 - лікар (хочу відмітити, що була дуже приємна жінка). Ми зайшли усі четверо ТУТ ПОТРІБЕН БУВ МІЙ ВІЙСЬКОВИЙ КВИТОК та ДОВІДКИ ПРО ВАКЦИНАЦІЇ на всіх.
Першим лікар оглянула старшого сина, потім меншого, потім мене та дружину.
Огляд складався з того що вона нас всіх послухала, виміряла тиск, помацала живіт, запитала про інші можливі хвороби і саме головне сказала що з рентгеном теж все добре.

Після цього лікар повідомила, що у всіх кого вона дивилася до цього часу, все добре. За результатами з 14 до 15 до столу реєстрації.

Приблизно в 11.30 ми вже все пройшли та пішли шукати місце де можна пообідати.

В 14.00 ми повернулися на Горького 16В, зайшли і присіли навпроти реєстратури. Народу вже було багато. Приблизно в 14.30 жінка яка нас реєструвала попросила показати квитанцію про оплату медогляду після чого віддала коричневий конверт в якому був запечатаний білий конверт та 3 диски (мій, дружини та старшого сина), і копії перших сторінок того, що залишилось в білому конверті.

P.S. Хочу ще добавити, що одного чоловіка все ж таки направили на додатковий медогляд (здачу мокрот).
Изменено: bankir76 - 27.11.2014 16:49:44
Страницы: Пред. 1 ... 12 13 14 15 16 ... 53 След.