« Скрыть колонку « Скрыть шапку

Дядюшка Сэм сообщает:

Работает проверка заявок DV-2024, принятых осенью 2022 года

Интервью победителей DV-2024 — с 01.10.2023 до 30.09.2024

Регистрация заявок DV-2025 — с 4 октября по 7 ноября 2023 года

Проверка результатов DV-2025 — с 4 мая 2024 года

Участвуйте!

Мы помогаем принять участие в лотерее.

Платная услуга от частной компании

Интервью победителей

Октябрь 2023: 4500

Сентябрь 2023: 32000

Август 2023: 32000

Подскажите, пожалуйста, сколько, как правило, людей регистрируется на участие в лотерее "грин кард", и сколько людей действительно выигрывает (на примере г. Минска или РБ за...

Еще 1037 вопросов » Ответы 2

Центр Грин Кард

ул. Октябрьская, 5, офис 108
Минск, Беларусь

тел. в офисе (017) 327-77-55

e-mail: info@greencard.by

полная контактная информация

Сейчас вы можете только читать. Чтобы что-то написать, зарегистрируйтесь или войдите со своим логином и паролем (если они у вас уже есть).
Страницы: Пред. 1 ... 29 30 31 32 33 ... 47 След.
RSS
Июнята 2019!, Назначение интервью по DV-2019 на июнь 2019
Цитата
Diana_USA пишет:
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, нужна ли справка о семейном положении, если я не замужем?

Не нужна.
EU2019/21k
Chicago IL
Всем привет!
Подскажите, прививку от сезонного гриппа июнятам уже не нужно делать, я правильно понимаю?)
Цитата
Татьяна Кошкина пишет:
Всем привет!

Подскажите, прививку от сезонного гриппа июнятам уже не нужно делать, я правильно понимаю?)

Не нужно.
EU2019/21k
Chicago IL
Сегодня получили такое письмо


Пам’ятайте! Якщо Ви не включили Вашу дружину і/або усіх неодружених дітей віком до 21 року під час подачі заявки на участь у Візовій Лотереї на сайті www.dvlottery.state.gov , Ви та члени Вашої родини отримаєте відмову під час візової співбесіди.

Шановний пане/-і,

Ви отримали цього листа, оскільки Ваша електронна адреса пов'язана з імміграційною справою, яку ми отримали у Відділі Імміграційних Віз (Консульський Відділ Посольства США в Україні). Для того, щоб обробити Вашу справу максимально швидко, просимо впевнитися в тому, що Ви принесете на Вашу співбесіду всі документи та їх копії, як вказано у прикріпленому файлі <List of documents DV applicants Ukrainian.docx>. Окрім того, звертаємо Вашу увагу на те, що для всіх аплікантів є обов'язковою реєстрація закордонного паспорта на безкоштовну кур'єрську доставку – читайте вкладений файл <TMM_reg_UKR. docx >. Оскільки Вам уже призначено співбесіду Консульським Центром у Кентуккі, то Ви не зможете призначати собі іншу співбесіду на сайті реєстрації паспорта.

Нижче вказано найчастіші причини, з яких обробку Вашої справи може бути затримано:

- Паспорт не зареєстровано на доставку.
- Не заповнена та/або не відправлена електронна форма DS-260.
- Немає свіжих фотокарток 5х5 см, обрізаних та підписаних на зворотній стороні англійською мовою, як у паспорті. Під «свіжою фотокарткою» мається на увазі те, що Ви повинні сфотографуватися максимум за півроку до проходження візової співбесіди.
- Немає оригіналів чи копій свідоцтв про народження, одруження, розлучення тощо.
- У жінок немає документа, що підтверджує зміну прізвища у шлюбі. Ви повинні надати свідоцтво про шлюб або довідку про зміну прізвища.
- Довідка з міліції видана лише на Ваше останнє прізвище (потрібно на всі прізвища, якими Ви коли-небудь користувались у своєму житті після 16-ліття).
- Немає довідки з міліціі/поліції з країни, де Ви проживали більше року після 16-ліття (особливо це стосується республік колишнього СРСР); служба в армії в іншій республіці СРСР понад 12 місяців також вимагає такої довідки
- Немає військового квитка. Часто це стосується жінок-вчителів, які отримували військовий квиток, медсестер та жінок-лікарів.

До приміщень Консульського відділу забороняється заходити з дорожніми валізами чи габаритними речами; таким чином, просимо відвідувачів залишати свій багаж в іншому місці. Після ретельної перевірки на пункті охорони, відвідувачам дозволяється мати при собі лише папки з документами. Залишати речі на вулиці не рекомендується з міркувань безпеки. Такі речі можуть бути конфісковані представниками відповідних місцевих органів.
До консульського відділу забороняється проносити наступне:
Пакети та сумки (за винятком рюкзаків для перенесення дітей та гаманців)
Рюкзаки
Мобільні телефони
Ключі від машини
Валізи
Зброю
Будь-які електронні прилади: ноутбуки, цифрові програвачі, PDA пристрої тощо.
Відеокамери та фотоапарати
Косметичні засоби
Продукти та напої
Розчини та рідину
Документи в закритих (непрозорих) папках. Дозволяється проносити лише прозорі тонкі папки
Медичні препарати (пігулки, спреї, шприци тощо)
Служба охорони Посольства на свій розсуд може заборонити проносити і інші речі до Консульського відділу. На території Посольства немає приміщень для зберігання речей, які не дозволено проносити з собою. Раніше аплікатам дозволялося залишати у охорони Посольства дрібні речі, у тому числі мобільні телефони. Починаючи з 1 лютого 2016 року це неможливо і Ви повинні заздалегідь потурбуватися про належне зберігання таких речей до того, як зайдете на територію Посольства.
Якщо Ви користуєтеся електронним приладом медичного призначення (наприклад, слуховим апаратом, кардіостимулятором тощо), просимо повідомити про це охорону Консульського відділу одразу після прибуття на співбесіду.
Паркування транспортних засобів та очікування перед консульством
В районі Консульського відділу немає місця для автомобільної стоянки, а знайти місце на вулиці вкрай важко. У зв’язку з інтенсивним рухом транспорту та вузькими вулицями в районі Консульського відділу, очікування на вулиці є незручним та може бути небезпечним, особливо для дітей.
Изменено: VashAlex - 24.05.2019 12:50:17
2019 EU 20*** Украина/запрос на сканы 13.03.2019/проверены 14.03.2019
10 июня наконец-то))) smile*dance* smile*yahoo*
Дождались. Номер кейса 7***
Долго нас не могли проверить документы.
Цитата
Анна Конченко пишет:
10 июня наконец-то)))

Дождались. Номер кейса 7***

Долго нас не могли проверить документы.


Поздравляю. Что-то вы поздно дату получили на июнь. Торопитесь, осталось мало времени на МОМ.
DV-2019 EU11*** Belarus Grodno
Чем ближе июнь месяц, тем больше нервничаешь...
Во всяком случае, предлагаю всем нам настроиться на позитив и верить в лучшее! Все будет именно так, как должно быть! Зашла на форум, чтобы всем пожелать успехов на интервью. Не переживайте, все будет хорошо, я узнавала)
Цитата
Diana_USA пишет:
Чем ближе июнь месяц, тем больше нервничаешь...

Во всяком случае, предлагаю всем нам настроиться на позитив и верить в лучшее! Все будет именно так, как должно быть! Зашла на форум, чтобы всем пожелать успехов на интервью. Не переживайте, все будет хорошо, я узнавала)
smile*thumbs_up*
Diana_USA,
Присоединяюсь к вашим пожеланиям! Удачи нам всем (и не только июнятам!)
Добрый день всем июнятам:) Немного подзапуталась - для Москвы - переводить справки о несудимости или еще что-то? или их не нужно.
Ольга, насколько я поняла, переводить не нужно, если язык русский, но я на всякий случай сделала перевод)
Ольга Д,

Для Московского посольства нужно переводить только финансовые документы. Если все остальные на русском, то больше ничего переводить не нужно. На сайте посольства все подробно написано
DV2019 21XXX
Добрый вечер,не могу найти темку про CEAC ?не могу туда войти для проверки и обязательно ли там проверять,читаю что все проверяют,наверно я вообще тупняк,какой номер туда надо вводить,где его смотреть,я что-то не пойму
Цитата
poltava пишет:
Добрый вечер,не могу найти темку про CEAC ?не могу туда войти для проверки и обязательно ли там проверять,читаю что все проверяют,наверно я вообще тупняк,какой номер туда надо вводить,где его смотреть,я что-то не пойму

Ссылка вот
А смотреть туда до интервью смысла нет. Разве что полюбоваться на Ready)))
Изменено: raineeva - 28.05.2019 19:40:53
Цитата
raineeva пишет:
Ссылка вот
А смотреть тудо интервью смысла нет. Разве что полюбоваться на Read

Спасибочки, значит после интервью, так я думаю, если собеседование пройдет успешно, то туда можно вообще не заглядывать
poltava,
Ну, интересно же, когда Issued появится))
smile*sos*
Скажите пожалуйста по доставке через Пони:
- DS160 это нормально или звонить в поддержку?
- кто уже заполнил и получил штрихи можете посмотреть мой скрин который прикреплён мной? всё ли нормально?
Цитата
Метель пишет:


Скажите пожалуйста по доставке через Пони:

- DS160 это нормально или звонить в поддержку?

- кто уже заполнил и получил штрихи можете посмотреть мой скрин который прикреплён мной? всё ли нормально?

Да, все в порядке. В службе поддержки мне сказали, что наличие данных о DS160 ничему не мешает, но по моей просьбе их удалили. Если вам так спокойнее станет, позвоните им.
Цитата
raineeva пишет:
Цитата
Метель пишет:
Скажите пожалуйста по доставке через Пони:
- DS160 это нормально или звонить в поддержку?
- кто уже заполнил и получил штрихи можете посмотреть мой скрин который прикреплён мной? всё ли нормально?


Да, все в порядке. В службе поддержки мне сказали, что наличие данных о DS160 ничему не мешает, но по моей просьбе их удалили. Если вам так спокойнее станет, позвоните им.


Напишите пожалуйста номер телефона для того чтобы убрать.
- я так понимаю фразу о DS160?
Ранее не были по DS160.
- на каком языке говорят?
Метель, здесь
Страницы: Пред. 1 ... 29 30 31 32 33 ... 47 След.