« Скрыть колонку « Скрыть шапку

Дядюшка Сэм сообщает:

Работает проверка заявок DV-2024, принятых осенью 2022 года

Интервью победителей DV-2024 — с 01.10.2023 до 30.09.2024

Регистрация заявок DV-2025 — с 4 октября по 7 ноября 2023 года

Проверка результатов DV-2025 — с 4 мая 2024 года

Участвуйте!

Мы помогаем принять участие в лотерее.

Платная услуга от частной компании

Интервью победителей

Октябрь 2023: 4500

Сентябрь 2023: 32000

Август 2023: 32000

У меня в паспорте фамилия переведена как HRYBAU, хотя транслитерация даёт перевод GRIBOV. Как будет правильно?

Еще 1037 вопросов » Ответы 10

Центр Грин Кард

ул. Октябрьская, 5, офис 108
Минск, Беларусь

тел. в офисе (017) 327-77-55

e-mail: info@greencard.by

полная контактная информация

Сейчас вы можете только читать. Чтобы что-то написать, зарегистрируйтесь или войдите со своим логином и паролем (если они у вас уже есть).
Страницы: Пред. 1 ... 30 31 32 33 34 ... 53 След.
RSS
Украина: медкомиссия в Киеве
Dmitriy1986,
Не волнуйся все будет хорошо.
Цитата
maximus19 пишет:
Не волнуйся все будет хорошо.

дай Бог!
Изменено: Dmitriy1986 - 10.11.2016 23:39:08
У меня вопрос по туберкулезу. Мне 28 лет, и я переболел в 4 года туберкулезом (24 года назад), но вылечился, и уже много лет не стою на учете в тубдиспансере, прохождение медкомисии на работу норм, каждый год все ок, допускают работать с людьми, за эти годы и болел грипами и ангиной и каких то замечаний по этой болезне страшной не было, ничего не проявлялось. Но на снимках я думаю что остались следы возможно рубци. И как мне сказали те кто когда то болел туберкулезом и излечился и живет себе спокойно, то имеют статус тубинфицирован, что мол остались какие то следы (или может изза того что в детстве было большое манту), возможно это все и выдумки, но от армии освобожден, а когда какой то доктор спрашивает почему негоден, говорю туберкулезом в года 4 переболел (как мне кажется по этой причине и негоден) военный билет на руках о том что не годен к строковой службы в мирное время.

Ну вообщем все тут не доктора, но думаю многие или знакомые были с такой ситуацией что пару лет назад переболели туберкулезом. И вот как будет на медкомисии, посмотрят на снимок увидят рубци и пошлют на два месяца ожидания ? Или что то еще что то хуже, или не стоит переживать? На сайте написано что если человек болен то нужно ему пролечится и когда пролечится то тогда может лететь в США. Но я то 24 года назад пролечился. Что скажете, чет я нервничаю по этой ситуации ?
Изменено: erik28 - 11.11.2016 00:19:48
Цитата
erik28 пишет:
У меня вопрос по туберкулезу...

Судя по информации на форумах, Вас однозначно отправят на мокроты, то есть +8 недель ожидания, если не верят даже Манту детей из поликлиник, то тут без шансов проскочить. А там уже смотря какой результат придет. Если Вы вылечили и все ок, то сразу пустят в США, нет-нужно будет пройти лечение, но думаю если не надо, то просто так Вас никто лечить не будет.
Не переживайте!Просто настройтесь, что процесс немного растянется .
erik28, я в подобной ситуации- 5 лет назад переболела этой болезнью. Была обеспокоена,что помешает одобрению визы.Но судя по найденой информации,просто надо настраиваться на то,что отправят на сдачу мокроты. Да,и придется выехать в течение 3 месяцев после получения результатов,а не 6.
☑ DV-2017; ☑ 2017EU000022***; ☑ DS-260 (07.06.2016); ☑ Мед.комиссия; ☑ Интервью ;☑ Виза; ☐ USA
Цитата
maximus19 пишет:
Если у вас будут вопросы, то задавайте.

А кто назначает дату медосмотра? СПС.
Нужно звонить в МОМ и они назначать
как с прививкой от гриппа в МОМ? Посылают уже? До недавно люди пишут не посылали, потому что вакцины от гриппа в Украине пока не было. Я вот звоню по аптекам, чтобы купить и по месту жительства сделать, отвечают:"Пока нету. Ждем".
Знакомые проходили медкомиссию 11 го.
Грипп не ставили.
Послали на мокроты после перенесенной пневмонии, хотя в Украине всегда говорили, что снимок чистый (((
Но на днях д-р Комаровский писал в ФБ, что привился...Правда пока с ухищрениями ...
Мабуть вже будуть посилати на щеплення проти грипу. Зафіксовано в МОЗ в цьому році дві вакцини : Джісі Флю й Ваксігрип. - "Протягом нового епідсезону до України ввезено такі вакцини для профілактики грипу" ссылка
Ребят, привет. нужна помощь))насчет прививок. везде начитался куча информации, а толком ничего, точнее ничего точного😄😄одни пишут нужен весь список прививок заявленный на сайте мома, другие пишут что те которые именно по возрасту, третьи пишут что проходить еще тесты антител🙀🙃а что в итоге?какие необходимы прививки? если что-26 лет. Спасибо)
нам дорослим за 30 років. Кажу шо в нас є.
Усі щеплення відповідно календарю щеплення року народження, але КПК зробили двом дорослим в червні місяці цього року, тому що тоді робили лише від кіру та паротиту хлопчикам, а краснухи ні. Щоб не переплочувати в МОМ, попросили по місцю проживання зробити від краснухи, але окремо нема, тому пріорикс комбіновану від корі, паротиту та краснухи. АДСм 5 штук в дитинстві, а далі кожних 10 років має бути. В одного дорослого в 2012, то ще дійсна вакцинація, а другому дорослому якраз в цьому році 10, то у вересні зробили. Щеплення від грипу нема в нашому районі, поки що.
У нас на початку грудня медогляд. Сподіваємося що не прийдеться доплочувати за щеплення.
Изменено: WA-YMAI - 21.11.2016 18:44:48
Доброго вечора! Проходили медогляд 15.11.2006 р у Києві. Приїхали в МОМ о 7.30 год. Медогляд було призначено на 8 год. Подзвонили у двері, охоронець нас впустив всередену. в залі вже очікувало приблизно 8 чоловік. Рівно о 8 год почали викликати для реєстрації. Ми були перші, оскільки я записувалась десь за 6-7 тижнів до медогляду. Бути першим виявилось дуже добре, оскільки всі кабінети ми проходили першими, без жодних черг. Нам дали великий конверт, де було прописано який за яким кабінетом ми повинні пройти, одним словом так як і у всіх. Спочатку здали кров на аналіз, потім ренген, після цього оплата (на той день ми оплатили 16500 тобто 5500 з чоловіка). Далі здача аналізів на гонорею, кабінет медсестри, де в нас взяли виписку з прививками, щоб ввести в базу даних, провірили зір, ріст, вагу. З цього кабінету ми вийшли о 9.20 год. Все пройшло надзвичайно швидко і мирно. Останнім був кабінет терапевта. У нас на конверті був написаний 201 кабінет. Я дуже боялася щоб це не була та пані терапевт, про яку так багато писали на цьому форумі))))) Чекали приблизно годину, всі інші, що проходили з нами медогляд теж чекали на цей кабінет. і ось приблизно 9.50 приходить жіночка терапевт з дуже серйозним виразом обличчя і я зрозуміла, що це, напевно, вона smile=-O smile=-O smile=-O smile=-O smile=-O Нічого не спитавши, вона повідомила щоб рівно через 4 хв заходив перший, тим першим мала бути я smile*scratch* Прото зайшовши у кабінет, я побачила, що не така вже і вона страшна, як я про неї думала. Так жіночка специфічна, їй потрібно швидко і чітко відповідати на запитання, але нічого лишнього вона не запитає. Кілька питань виявились для мене дивними. Наприклад, запитала день, місяць та рік народження моєї дитини (хоча паспорт сина був у неї перед носом), ну і ще кілька моментів, які не буду детально описувати. Всіх цікавлять прививки... так от, ми взяли лише виписки з лікарні, нічого лишнього не дописували, рішили в МОМі доробити те чого бракує. В результаті цитую її слова ... : "Так, це у вас є, це не обов'язкомо, це у вас є, цього зараз немає". В результаті, щодних прививок ні мені, ні чоловіку не призначили. Дитині 1,5 року тому Манту теж не робили. Після цього був загальний огляд тіла, провірка тиску, слухала серце та легені і відпустила. Через 4 хв після того як я вийшла пішов мій чоловік, а після нього знову я з дитиною. На наступний день ми пішли за результатами. Сказали прийти між 14 та 15 год. Ми не мали куди дітись, тому прийшли о 13 год. Попросились в охоронця, щоб нас впустив, бо з дитиною, він пропустив і сказав, що результати навіть вде можуть віддати. Ми забрали конверт і втомленні поїхали додому)))) тепер чекаємо судного дня smile=-O
Изменено: Кристина (модератор) - 29.11.2016 21:37:53 (Сделано замечание за сообщения не на русском языке)
забула написати. Прививки від грипу не робили, тому що її ще не було в наявності. Терапевт про неї говорила, але сказала, що зараз можливості її зробити немає, що буде далі I do not know smile*dont_know*
Тина Нон,
а ви можете написати,яких прививок зі списку обовязкових у вас не було???? бо в нас з чоловіком теж кількох немає...думаємо, що робити...чи писати липові чи ні...дуже дякую!!!
Пишу, які були у нас... У чоловіка Манту, БЦЖ, Поліомієліт, АКДП, кір, паротит, краснуха. У мене Манту, АКДП, Поліомієліт, КПК, паротит, краснуха, БЦЖ, Грип (2015 року зроблений), у дитини всі прививки, які роблять до 1,5 року
Изменено: Кристина (модератор) - 29.11.2016 21:39:41 (Сделано замечание за сообщения не на русском языке)
• Номер імміграційної справи
• Повна адреса проживання в Україні
• Повна адреса проживання в США
• Адреса електронної пошти
• Візова категорія

Через півтори неділі медогляд, наче все зрозуміло, але якийсь мандраж, тривога нападає й купа запитань, можливо й тупих в певному вигляді. ПРошу з розумінням поставитися.
Усю інформацію по черзі потрібно набрати на стандатний лист і роздрукувати, правильно я розумію?
І Візова категорія: вказувати DV Lottery 2017? чи так - DV DIVERSITY ?
Вибачте за такі банальні запитання, але краще перепитати чим потім виправляти! Дякую
Я писала DV DIVERSITY. Сама не знаю чи правильно, чи ні. Але там питань не виникло до мене
дякую!
WA-YMAI,
Тина Нон,
Все верно : виковая категория DV
Страницы: Пред. 1 ... 30 31 32 33 34 ... 53 След.